Instagram

środa, 27 czerwca 2012

Skatepark otwarcie !!!

Hello there Kochani.
Po kilkudniowej rozkminie blogspota wkońcu moge dodać posta. Dawno mnie nie było a tu takie zmiany. Przekroczyłam limit zdjęć i nic nie mogłam dodać więc musiałam sobie wykupić no i teraz mogę działać :)
Zdjęcia są z czwartkowego otwarcia skateparku. Sporo się działo, dużo ludzi, grill, różne zespoły muzyczne no i najważniejsze konkursy/zawody.
Pogoda była wspaniała a ja pełniłam tam kilka funkcji. Fotograf, wspierałam moich kolegów którym zresztą bardzo dobrze poszło no i sama coś tam przykatowałam na desce.
Po imprezie wyraliśmy się świętować :)Co miałam na sobie : Buty- Nike air max 90, Jeansowa koszula -Zara, Shorty - Gina Tricot, Żulówka - H&M, Okulary - Ray Ban

A zdjęcia z afterku w następnym poście:)

Btw co myślicie o mojej zmianie koloru włosów? :)

Peace...

piątek, 15 czerwca 2012

SKATE...

No nie da się ukryć braku weny, ogólnie też nie ma komu robić zdjęć :( Mam tyle zaległosci że nie wiem od kogo zaczynać :)
Dzisiaj mam dla Was kilka fot ze skateparku śmigam tam ostatnio z moim ziomeczkiem może wyjdę na ludzi i coś tam podłapie :p
Właściwie to już wczoraj miałam dodać posta ale jakieś dziwaczne limity się zaczęły pokazywać i najważniejsza fota nie chciała się dodać, pomniejszałam ją chyba 10 razy i nic więc dzisiaj się już poddałam. Dodam na FB :) 


Najlepsze Blogi